PŘÍRODNÍ WELLNESS PRODUKTY

U nás máte možnost vyzkoušet různé přírodní produkty typů minerálních solí, bylinné a zdravotní balneo produkty vhodné do vířivých van, celotělové přírodní peelingy a pleťové masky.

Minerální sůl

působí příznivě pro regeneraci pokožky, dodává ji pružnost a hebkost. Sůl se rozpustí v horké vaně v množství 150-250g. Délka koupele by měla být maximálně 20minut. Po koupeli je vhodné se osprchovat vlažnou vodou bez použití mýdla a relaxovat dalších 10-15 minut v teple pod přikrývkou. Pro léčivé účinky je dobré množství soli zvýšit na 250-500g.

Bylinné a zdravotní balneo produkty

používají se do vířivek a vířivých van. V naší nabídce najdete tzv. bylinné regenerační a zdravotní produkty ve formě rozpustných solí ve spojení s bylinkami. Tyto produkty skvělé uvolní svalové napětí a k tomu nádherně voní.

Bio tělové peelingy

jsou vyrobené z přírodních minerálních solí, aroma esencí, bio esenciálních olejů a výtěžku z rostlin. Jemně odstraňují odumřelé buňky a zanechávají pokožku příjemně vyhlazenou a sametově hebkou. Peeling je vhodné použít buď po saunování, nebo hydromasážní vaně. Pravidelné používání peelingu zjemňuje tvrdou pokožku kdekoliv na těle, zejména na loktech nebo patách. Krystalky soli odstraňují odumřelé kožní buňky a usnadňují vstřebávání hydratačních a pečujících krémů nebo olejů. Peeling celkově zlepšuje prokrvení pokožky, vypíná ji a účinně působí proti celulitidě. Díky esenciálním olejům a olejům za studena lisovaným už nebudete potřebovat žádný tělový krém navíc.

Všechny produkty je možné zakoupit na recepci.