HYDROMASÁŽNÍ VANA

Po náročném dni není nic lepšího než si zrelaxovat svoje tělo i mysl v hydromasážní vaně s využitím vodní nebo vzduchové masáže. Pro zvýšený požitek z relaxace je naše vana obohacená o technologii tzv. chromoterapie – léčba barvami. Obě masáže je možné použít najednou.

hydro system

Co je hydro masáž?

Vodní masáž je vhodná po namáhavém dni či sportovním výkonu jde o tzv. tlakovou masáž. Tento typ vodní masáže zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly. Vodní masáž je vhodná pro osoby s respiračními chorobami, zmírňuje revmatické bolesti páteře.

Proud vody směšované se vzduchem působí mechanicky na lidský organismus v několika směrech. Drobné bublinky spolu s vodou masírují měkké tkáně, napomáhají k prokrvování svalů, zlepšení krevního oběhu a zmírňují svalové křeče. Voda z vany je nasávána sacím košem a pomocí čerpadla je vháněna zpět tryskami.

Co je Air masáž?

Vzduchová masáž je učená pro relaxaci a odpočinek Vašeho těla a mysli. Je vhodná pro všechny druhy křečí, bolesti svalů, modřin a pohmožděnin.

Také se ji říká perlička/air masáž. Obohacuje vodu ve vaně malými vzduchovými bublinkami. Pomocí čerpadla je vháněn vzduch do trysek, které jsou umístěny na dně vany. Činnost masážní vany efektivně stimuluje kožní receptory, uvolňuje svaly a zlepšuje krevní oběh.

Co je kombi masáž?

Kombi masáž je sloučení air masáže a hydro masáže dohromady. Po spuštění obou typu masáží docílíte kompletní relaxaci vašeho těla.

Co je přímá dezinfekce – proplach?

 Vana je po každém použití vyčištěna a je použitá tzv. přímá dezinfekce – proplach. Jedná se o automatický dezinfekční systém s proplachem hydromasážního potrubí.