SPA RITUÁLY

Dopřejte si unikátní péči a vyberte si jeden z našich rituálů, při kterých si náramně odpočinete nejen na těle ale i na duši. Budeme si Vás hýčkat a rozmazlovat. Každá terapie začne horkou lázní chodidel s aromatickou minerální soli pro uvolnění končetin. Poté bude následovat 30 minutový peeling celého těla, který provádí masér. Po krátkém osprchování následuje u každého rituálu dlouhá a příjemná uvolňující relaxační masáž svíčkou nebo speciálním aroma olejem. Vaše pleť bude hladká, pevná a zářivá. Zažijete pocit znovuzrození. Ztuhlé a unavené svalstvo dostane zaslouženou regeneraci.

90 minutový rituál 2500 Kč/osoba

Bylinná lázeň chodidel, celotělový peeling, aromaterapeutická relaxační masáž celého těla.

120 minutový rituál 3000 Kč/osoba

Bylinná lázeň chodidel, celotělový peeling, relaxační masáž celého těla aroma svíčkou, antistresová masáž hlavy.

30 minut navíc 750 Kč

K jednotlivým rituálům je možné objednat hydro-masáž s balneo.

Po celou dobu Vám bude zajištěn pitný režim.

Detoxikační zeštíhlující rituál

Pro milovníky kávy pravděpodobně neexistuje příjemnější rituál než šálek kávy v pohodlí domova. Nyní se můžete nechat svést k novému pokušení a zážitku s kávovým peelingem. Detoxikační zeštíhlující rituál redukuje projevy celulitidy, zpevňuje a vyhlazuje. Pokožka zůstává i po horké sprše sametově hebká a vyhlazená, hydratovaná a vyživená. Kofein obsažen v peelingu je velmi účinným antioxidantem, zároveň obsahuje minerály a vitamíny a je skvělý na celulitidu. Vašim bokům a hýždím dopřejeme intenzivní masáž baňkou a speciálním olejem. Tím se postižená místa ještě více prokrví. Terapie také zahrnuje masáž zad a šíje masážní svíčkou nebo 100 % přírodním esenciálním olejem. Vybírat můžete z těchto vůni – kokos, káva nebo čokoláda.

Exotický osvěžující rituál

Jemnou masáží citrusovým mangovým peelingem s kokosovým olejem ošetříme celé Vaše tělo. Minerální sůl obohacená extraktem z citrusů a manga krásně osvěží, zanechá pokožku jemnou a zářivou, obnoví její tón a pružnost. Organický kokosový olej výborně hydratuje a vyživuje a tím se pokožka revitalizuje. Budete vonět po tropickém ovoci celý den. Zážitkem bude originální luxusní relaxační masáž svíčkou. Zahřátý olej působí jemně ale intenzivně na pokožku těla. V průběhu masáže se uvolní vonné esence, které působí na všechny smysly a pocity pohody a relaxace. Svíčka má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Vůně vydrží na těle dlouho po aplikaci, pokožka je dlouhodobě hydratovaná a vyživená.

Regenerační sametový rituál

Zamilujte se do vůně levandule, podlaďte své smysly a uvolněte celému organismu. Rituál plný nostalgické vůně levandule mírní bolesti hlavy a působí antistresově. Jemnozrnný solný peeling z himalájské soli s levandulovým a neutrálním olejem za studena lisovaným odstraní odumřelé buňky z jejího povrchu, čímž přispívá k regeneraci pokožky. Přidané esenciální oleje pokožku navíc zvláční a perfektně ji připraví na dlouhou masáž svíčkou nebo levandulovým esenciálním olejem, dle Vašeho přání. Budete se cítit povzbudivě a odpočatě. Odpadne z Vás veškerý stres a únava.

Bylinný rituál

Rituál začíná celotělovým peelingem z bylin. Vybírat můžete mezi heřmánkovým peelingem, peelingem z aloe vera nebo rozmarýnu. Použití vzácných olejů v peelingu přinese uvolnění napjatého těla a psychiky, krásně provoní a rozjasní pleť. Peeling zbaví Vaše tělo nečistot a pozitivně Vás naladí. Dlouhá masáž aromaterapeutickým olejem dle vašeho výběru, nebo masáž horkou masážní svíčkou doplní terapii o zážitek, na který jen tak nezapomenete. Tato terapie dokonalé relaxace a dlouhověkosti přinese uvolnění a harmonizaci celého Vašeho těla.

Foot spa rituál

Péče o nohy uvolňuje stres a zbavuje nohy únavy, bolesti a napětí. Zlepšuje krevní a lymfatický oběh. Rituál chodidel obsahuje horkou bylinnou lázeň chodidel, jemný peeling, exfoliační regenerační foot masku a relaxační masáž chodidel.

60 minutový rituál 1000 Kč/osoba

*vhodné pro těhulky

Face spa rituál

Nechte odpočinout nejen Vaši mysl ale i Vaši pleť. Tento jemný a relaxační rituál obsahuje ošetření pleti jemný pleťovým peelingem a aplikaci kolagenové masky. K masáží obličeje používáme přírodní olejíčky bez vůně vhodné pro každou pleť a minerální váleček. Antistresová masáž obličeje a hlavy Vám pomůže zbavit se stresu a napětí. Pozor tento rituál není kosmetické ošetření.

60 minutový rituál 1000 Kč/osoba

*vhodné pro těhulky

Hand spa rituál

Parafínový zábal rukou, peeling a relaxační masáž.

45 minutový rituál 850 Kč/osoba

*vhodné pro těhulky

Rituál na míru

Sestavte si svůj vlastní rituál který může obsahovat jednu nebo všechny položky – relaxační lázeň chodidel, celotělový peeling, horkou bylinnou lázeň, foot spa, face spa, hand spa, masáž…

* Občerstvení je možné objednat po předešlé domluvě podle přání klienta.