SPA RITUÁLY PRO DÁMY

Dopřejte si unikátní péči a vyberte si jeden z našich rituálů, při kterých si náramně odpočinete nejen na těle ale i na duši. Budeme si Vás hýčkat a rozmazlovat. Každá terapie začne horkou lázní chodidel s peelingem. Poté bude následovat 30 minutový peeling celého těla, který provádí masér. Po krátkém osprchování následuje u každého rituálu příjemná a uvolňující relaxační masáž svíčkou nebo speciálním aroma olejem. Vaše pleť bude hladká, pevná a zářivá. Zažijete pocit znovuzrození. Ztuhlé a unavené svalstvo dostane zaslouženou regeneraci. Každou terapii je navíc možné doplnit o antistresovou masáž hlavy, masáž obličeje speciálním válečkem z minerálního kamene, který zlepšuje prokrvení pleti + ošetření pleti jemným pleťovým peelingem + pro zklidnění aplikace obličejové masky dle typu pleti. Po celou dobu Vám bude zajištěn pitný režim.

120 minutový rituál 2500 Kč/osoba

180 minutový rituál 3500 Kč/osoba

Detoxikační zeštíhlující rituál

Pro milovníky kávy pravděpodobně neexistuje příjemnější rituál než šálek kávy v pohodlí domova. Nyní se můžete nechat svést k novému pokušení a zážitku s kávovým peelingem. Detoxikační zeštíhlující rituál redukuje projevy celulitidy, zpevňuje a vyhlazuje. Pokožka zůstává i po horké sprše sametově hebká a vyhlazená, hydratovaná a vyživená. Kofein obsažen v peelingu je velmi účinným antioxidantem, zároveň obsahuje minerály a vitamíny a je skvělý na celulitidu. Vašim bokům a hýždím dopřejeme intenzivní masáž baňkou a speciálním olejem. Tím se postižená místa ještě více prokrví. Terapie také zahrnuje masáž zad a šíje masážní svíčkou nebo 100 % přírodním esenciálním olejem. Vybírat můžete z těchto vůni – kokos, káva nebo čokoláda.

Exotický osvěžující rituál

Jemnou masáží citrusovým mangovým peelingem s kokosovým olejem ošetříme celé Vaše tělo. Minerální sůl obohacená extraktem z citrusů a manga krásně osvěží, zanechá pokožku jemnou a zářivou, obnoví její tón a pružnost. Organický kokosový olej výborně hydratuje a vyživuje a tím se pokožka revitalizuje. Budete vonět po tropickém ovoci celý den. Zážitkem bude originální luxusní relaxační masáž svíčkou. Zahřátý olej působí jemně ale intenzivně na pokožku těla. V průběhu masáže se uvolní vonné esence, které působí na všechny smysly a pocity pohody a relaxace. Svíčka má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Vůně vydrží na těle dlouho po aplikaci, pokožka je dlouhodobě hydratovaná a vyživená.

Regenerační sametový rituál

Zamilujte se do vůně levandule, podlaďte své smysly a uvolněte celému organismu. Rituál plný nostalgické vůně levandule mírní bolesti hlavy a působí antistresově. Jemnozrnný solný peeling z himalájské soli s levandulovým a neutrálním olejem za studena lisovaným odstraní odumřelé buňky z jejího povrchu, čímž přispívá k regeneraci pokožky. Přidané esenciální oleje pokožku navíc zvláční a perfektně ji připraví na dlouhou masáž svíčkou nebo levandulovým esenciálním olejem, dle Vašeho přání. Budete se cítit povzbudivě a odpočatě. Odpadne z Vás veškerý stres a únava.

Bylinný rituál

Rituál začíná celotělovým peelingem z bylin. Vybírat můžete mezi heřmánkovým peelingem, peelingem z aloe vera nebo rozmarýnu. Použití vzácných olejů v peelingu přinese uvolnění napjatého těla a psychiky, krásně provoní a rozjasní pleť. Peeling zbaví Vaše tělo nečistot a pozitivně Vás naladí. Dlouhá masáž aromaterapeutickým olejem dle vašeho výběru, nebo masáž horkou masážní svíčkou doplní terapii o zážitek, na který jen tak nezapomenete. Tato terapie dokonalé relaxace a dlouhověkosti přinese uvolnění a harmonizaci celého Vašeho těla.

* K jednotlivým rituálům je možné objednat občerstvení v hodnotě 500 Kč dle přání klienta.